Často kladené dotazy

Jaké produkty najdu na webu Zpátky ve hře?
Najdete zde různé produkty Decathlonu, které mají drobné vizuální vady způsobené během manipulace ve skladu nebo při přepravě k zákazníkovi. Může to být například škrábanec, skvrna, porušení obalu, otevřený balíček, chybějící obal nebo chybějící drobná dekorační část výrobku. Produkty jsou plně funkční a vady nemají vliv na bezpečnost, a proto je nechceme vyhazovat a produkovat tak zbytečný odpad. Tím, že je vrátíme do hry snížíme negativní dopad na životní prostředí a poskytneme vám prostřednictvím udržitelného produktu radost ze sportu za skvělou cenu  Upozornění: nenajdete zde žádné ochranné pomůcky, bezpečnostní výrobky, potraviny, hořlaviny, tekutiny.


Je možné vrátit výrobek zakoupený na webu Zpátky ve hře?
Samozřejmě! Pokud nejste se zakoupeným výrobkem spokojení, máte 90 dní na vrácení v jakékoliv z našich prodejen. Výrobek bude zase zpátky ve hře. Vrácení výrobku je možné pouze v prodejnách Decathlon po předložení faktury (vždy zasílána na uvedený e-mail) a daného produktu. Po přijetí zboží zpět vám vystavíme potvrzení a peníze vám vrátíme do 14 dnů na kartu, která byla použita při nákupu.  Upozornění: výrobek nelze vyměnit za jiný, je možné pouze vrácení peněž na kartu, která byla použita při nákupu.

 

Je výrobek zakoupený na webu Zpátky ve hře v záruce?
Ano! Vztahuje se na něj stejná záruční doba jako na všechny naše výrobky, tedy 2 roky. V případě nákupu kola máte nárok na první garanční prohlídku zdarma (v některé z našich prodejen). Upozornění: záruka pro výrobky „zpátky ve hře“  se nevztahuje na vadu, která je uvedená na faktuře.

 

Mohu zaplatit hotově při převzetí výrobku?
Bohužel nákup na této platformě lze provést pouze online. Ale nebojte, balík můžete při převzetí otevřít a pokud nebudete spokojení, můžete jej ihned odmítnout, případně do 90 dní vrátit. Peníze vám budou vráceny na kartu, která byla použita při nákupu. 

 

Mohu při nákupu na webu Zpátky ve hře použít dárkovou kartu nebo voucher?
Bohužel nákup na této platformě lze provést pouze online. 

 

Dostanu za nákup na webu Zpátky ve hře věrnostní body 
Ano, ručně přídáme body v hodnotě zakoupeného produktu na vaši Decathlon věrnostní kartu. Vážíme si toho, že pomáháte udržitelnosti planety. Body budou přiděleny na e-mailovou adresu, která byla použita při objednávce a na kterou sbíráte body při standardních Decathlon nákupech. Náš tým se postará o to, aby byly body přičteny 7 dní od nákupu. 

 

Dostanu fakturu za nákup na webu Zpátky ve hře?
Ano! Fakturu dostanete na váš e-mail po úspěšném zaplacení objednávky. 

 

Mohu si objednat doručení domů produktu zakoupeného na webu Zpátky ve hře?
Bohužel tato platforma umožňuje pouze doručení do našich prodejen. Můžete si vybrat jakoukoliv z našich 25 prodejen. 

 

Za jak dlouho bude produkt zakoupený na webu Zpátky ve hře doručen?
Vaši objednávku připravíme a doručíme za 2–4 dny.

 

Bude kolo složené?
Náš servisní tým kolo připraví a upraví všechna nastavení na prodejně tak, abyste si mohli užívat jízdu od prvního okamžiku.